Życie z Pasją, Marzeniami - Realizacja

  • 15.03.2020, 12:54
  • Ewa Kubik
Życie z Pasją, Marzeniami - Realizacja Katrin Belen Foto zrobione podczas nagrania dla PEPE TV w Essen
Katrin Belen to pseudonim artystyczny Katarzyny Holka pochodzącej ze Złotowa, od ośmiu lat mieszkającej w Niemczech, od półtora roku zajmującej się projektowaniem i wykonywaniem Kreacji Artystycznych z niecodziennych materiałów, czasem również z odzysku

Tematy sesji zdjęciowych uzupełniają historie tekstowe autorek takich jak Małgorzata Modrak oraz Katarzyna Olszewska. Każda sesja fotograficzna jest starannie aranżowana. Pierwsza z nich odbyła się w Złotowie w październiku 2018 i nosiła tytuł "Upadłe Anioły".

Katrin ma już na swoim koncie liczne i barwne projekty sesji fotograficznych. Dodatkowo często bierze udział w wydarzeniach Artystycznych Niemieckiej Polonii oraz współpracuje z różnymi osobami zajmującymi się również projektami artystyczno-scenicznymi. Współpracowała już między innymi z Sascha Pazdera (Michael Jackson Show). Projektowała stroje do Katie Perry Show, kreacje do teledysku muzycznego "Życie to nie bajka" znanego rapera Deemon a także kostiumy do "Wesela Wyspiańskiego". Stworzyła "Cztery pory roku" do kalendarza, który ukaże się w przyszłym roku. Obecnie pracuje nad projektami do niemieckiego magazynu. Tematyka jej pracy jest różnorodna tak jak ludzie, którzy z nią współpracują.

Pojawiają się motywy aniołów, demona, natury. Artystka stworzyła już ponad 20 kreacji artystycznych, dopieszczonych pieczołowicie do perfekcji i zgodnie z własnym wyobrażeniem. Wielokrotnie kreacje można było zobaczyć na wybiegach w Polsce, Niemczech a w najbliższym czasie będzie można podziwiać je również w Paryżu. Katrin prowadzi dodatkowo warsztaty dla kobiet, z którymi chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współpracuje z najlepszymi fotografami w Niemczech. Uroku jej kreacji dodają dodatki i akcesoria, które tworzy często sama, a także we współpracy z firmą Le Bijou. Katrin to prawdziwy wulkan energii oraz głowa pełna pomysłów. Zawsze chętna do współpracy, otwarta na nowe kontakty i doświadczenia. Swoją kolorową osobą przyciąga wzrok i pozytywnie inspiruje. A oto kilka z projektów Katrin:

- Kreacja z zapałek
- Kreacja z filtrów do kawy
- Kreacja ze słomy
- Gracja z metalowej obręczy
- Czerwona kreacja z folii
- Kreacja z drutów
-Kracja ze skóry
-Kreacja z ziarenek do kawy
-Gracja z bluszczu
-Kreacja z piór


Pozostałe kreacje można zobaczyć na stronie Katrin Belen.

Ewa Kubik

Zdjęcia (14)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marta
Marta 01.04.2020, 17:21
Wow super kolekcja, chętne bym zobaczyła na żywo. Pozdrawiam i życzę sukcesów

Pozostałe